Yandex.Metrika

Hakkımızda

2005 yılından beri turizm sektöründe internet üzerinden hizmet veren firmamız RİZE TOURS, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı, A kalite hizmet anlayışı ile birlikte günübirlik, yurtiçi ve yurtdışı turları düzenlemekteyız.

“% 100 Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle çıktığı bu yolda, güven ve itina ile gerçekleştirdiği günübirlik veya kültür turlarında bölgede geniş bir müşteri portföyüne sayenizde ulaşmış olduk. Yoğun ilginize çok teşekkür ediyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermeyen bir anlayışla düzenlediği yurtiçi turlarının yanı sıra, avrupa’nın çeşitli yerlerine de turlar düzenlemekteyiz. Bölgede lider konumda olan firmamız müşterilerine, katıldıkları etkinliklerden maksimum düzeyde faydalanmaları için seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmetini eksiksiz sunmaktadır.

Turizm sektöründe “Kaliteli Hizmet Anlayışı” politikamızı uygularken, daima nitelikli profesyonel rehberler, memnuniyeti yüksek kaliteli lüks oteller ve son model ve konforlu lüks ulaşım araçlarını tercih etmekteyiz.

Gerçekleştirilen başarılı yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonları ile konuklarımız yüksek teveccühünü kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bütün bu ilkeker doğrultusunda ”En Uygun Fiyat” seçenek ve garantisiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.